N00011 | Prodej domu/chalupy v Krkonoších, obec Vítkovice

Vítkovice  

13 900 000 Kč

lze přikoupit i okolní pozemky o rozloze cca 3460 m2 (včetně 290 m2 lesa), cena celkem v tomto případě je 15.900.000,-Kč

Nabízíme k prodeji typickou krkonošskou chalupu v obci Vítkovice v Krkonoších, v krásném klidném místě u lesa, nedaleko Dolních a Horních Míseček spolu s pozemkem okolo chalupy cca 1546 m2 (tj. celkem s chalupou cca 2046 m2). Další pozemky je možno přikoupit (viz níže).

Obec Vítkovice je v Krkonoších vyhledávaným rekreačním střediskem s několika lyžařskými vleky (skiareál Vurmovka, Janova Hora, K2 snowpark, „Prezidentský Expres Aldrov"). Další lyžařský vlek plánuje obec vybudovat přímo na stráni naproti prodávané chalupě. Od obce Vítkovice je cca 13 km vzdálené Zlaté Návrší, které je vstupní branou na vrcholy Krkonoš.

V přízemí chalupy se nachází dva pokoje, komora, kuchyň a soc. zázemí, v patře domu jsou čtyři různě velké pokoje (jeden s kuchyňským koutem) a sociální zázemí (patro bývalo využíváno k pronájmům). Chalupa nabízí další prostory k možnému přebudování na obytné prostory (truhlářskou dílnu s truhlářským vybavením a velký půdní prostor). Součástí domu je i sklípek a kotelna. K rozvodu tepla do ústředního topení slouží kotel na tuhá paliva nebo elektrický kotel, nabízí se také možnost vybudovat plynovou přípojku (cca 30 m). Chalupa je napojená na veřejný vodovod, není napojená na kanalizaci, má vlastní septik.

Chalupa je ve velmi zachovalém a udržovaném stavu, byla obývána do předloňského léta. Je vhodná jak k trvalému bydlení (v obci je školka, škola a další občanské zázemí), tak k rekreaci. Chalupa je k dispozici k okamžitému užívání, nabízí se včetně původního vybavení (v případě požadavku však může být předaná i vyklizená). Jsou možné různé stavební úpravy, přestavby či drobná stavba na pozemku bývalé stodoly (viz foto).

K nemovitosti lze přikoupit také okolní pozemky o rozloze cca 3460 m2 (včetně 290 m2 lesa), cena celkem v tomto případě je 15.900.000,-Kč. Tyto pozemky jsou z části vedeny v územním plánu obce jako stavebně využitelné s možností komerčního využití. Majitelé nemovitosti podali žádost o změnu v územním plánu obce na převod všech pozemků do zastavitelných, aby tak mohly vzniknout další dvě stavební parcely. Orientační zobrazení pozemků je ve fotogalerii. Na základě požadavku zájemce je možná dohoda na úpravě rozměrů ponechaných okolo chalupy, případně i jiná varianta.

V případě dalších dotazů a k domluvení prohlídky, kontaktujte makléře telefonicky.
Zastavěná plocha 320 m2
Užitná plocha 500 m2
Plocha parcely 1546 m2
Druh objektu smíšená
Stav objektu dobrý
Počet podlaží v objektu 2
Umístění objektu klidná část obce

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Mgr. Bc. Zuzana Dostálová

Telefon: +420 602 882 705
E-mail: info@zdostalova.cz

Kontaktní formulář